Airpods

Pakume laia valikut Airpodside mudeleid: Apple Airpods Max, Apple Airpods Pro (1. ja 2. põlvkond), Apple Airpods 3 ja Apple Earpods.

Apple Airpods Max
Apple Airpods Max on helitehnoloogia tipp, pakkudes erakordset helikvaliteeti ja jõudlust. Need kõrvapealsed kõrvaklapid pakuvad ülitäpset heli koos adaptiivse ekvalaiseri, aktiivse mürasummutuse ja läbipaistvusrežiimiga. Neid on pakkuda viies värvitoonis ja need on kujundatud hingava silmkoelise võrguga, mis vähendab survet teie peale ja kõrvadele. Kuni 20-tunnise aku kasutusajaga Apple Airpods Max sobivad ideaalselt pikkadeks kuulamisseanssideks.

Apple Airpods Pro
Apple Airpods Pro on parimad kõrvasisesed kõrvaklapid, mis pakuvad mugavat istuvust ja muljetavaldavat helikvaliteeti. Nendel kõrvaklappidel on aktiivne mürasummutus ja läbipaistvusrežiim, mis võimaldab teil vajadusel ümbritsevat kuulda. Airpods Pro-l on ka adaptiivne EQ, mis häälestab heli automaatselt teie kõrva kuju järgi, et saada isikupärastatud kuulamiskogemust. Veekindla disainiga Airpods Pro saab kanda treeningu ajal või vihmas ilma vigastusteta.

Apple Airpods 3
Apple Airpods 3 on Airpodsi perekonna uusim täiendus, mis pakub täiustatud helikogemust ja uuendatud disaini. Nendel kõrvaklappidel on uus võimsam H1-kiip, mis tagab kiirema ja stabiilsema ühenduvuse. Ruumilise heli ja aktiivse mürasummutusega Airpods 3 pakuvad kaasahaaravat kuulamiskogemust. Airpods 3-l on ka uus stiilne disain, mis tagab mugava istuvuse ja on varustatud juhtmevaba laadimisega.

Apple’i Earpods
Apple Earpods kõrvaklapid on klassikalised kõrvasisesed kõrvaklapid, mis on olnud Apple’i kasutajate lemmikud juba aastaid. Need kõrvaklapid istuvad mugavalt ja pakuvad suurepärast helikvaliteeti. Kõrvaklappidel on sisseehitatud mikrofon ja kaugjuhtimispult, mis võimaldavad teil muusikat juhtida ja telefonikõnesid vastu võtta ilma telefoni taskust välja võtmata. Kõrvaklappidega on kaasas ka hoiu- ja reisikott mugavaks hoiustamiseks ja kaasaskandmiseks.

Loe edasi
Filter
 • Apple AirPods Pro, 2nd gen – Täisjuhtmevabad kõrvaklapid

  266,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 88,67 

  MQD83ZM/A

 • Apple AirPods Pro MagSafe – Täisjuhtmevabad kõrvaklapid, MLWK3ZM/A

  225,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 75,00 

  MLWK3ZM/A

 • Apple AirPods 3 – Täisjuhtmevabad kõrvaklapid, MME73ZM/A

  208,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 69,33 

  MME73ZM/A

 • Apple AirPods Max, hõbedane – Juhtmevabad üle kõrva kõrvaklapid, MGYJ3ZM/A

  629,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 209,67 

  MGYJ3ZM/A

 • Apple AirPods Max, roheline – Juhtmevabad üle kõrva kõrvaklapid, MGYN3ZM/A

  625,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 208,33 

  MGYN3ZM/A

 • Apple AirPods Max, roosa – Juhtmevabad üle kõrva kõrvaklapid, MGYM3ZM/A

  619,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 206,33 

  MGYM3ZM/A

 • Apple AirPods Max, sinine – Juhtmevabad üle kõrva kõrvaklapid, MGYL3ZM/A

  615,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 205,00 

  MGYL3ZM/A

 • Apple AirPods Max, hall – Juhtmevabad üle kõrva kõrvaklapid, MGYH3ZM/A

  629,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 209,67 

  MGYH3ZM/A

 • Apple EarPods, Lightning otsik, MMTN2ZM/A

  18,00 

  MMTN2ZM/A