Apple iPhone 17 Pro Max MG004HX/A nutitelefon 2TB, oranž
2450,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
Apple iPhone 17 Pro Max MG004HX/A töötab Apple A19 Pro kiibistikul 12 GB RAM-iga ja pakub 2 TB sisemälu. Seade toetab 5G võrku, Wi-Fi 7 (be) standardit ja Bluetooth 6 ühendust. Hexa-core protsessor koosneb 2 jõudluskernist ja 4 energiatõhusast kernist Apple GPU-ga. Telefon kaalub 233 grammi ja on IP68 kaitseaste tõttu tolmu- ning veekindel.
6,9-tolline Super Retina XDR OLED ekraan töötab 2868×1320 resolutsioonil ja 120 Hz värskendussagedusega. Tagaküljel asuvad kolm 48 MP kaamerat: põhikaamera (f/1.6, 24mm) dual pixel PDAF ja sensor-shift OIS stabilisaatoriga, periskoop-telefoto kaamera (f/2.8, 100mm) 4x optilise suumiga ja 3D sensor-shift OIS-iga, ning ultralainurk-kaamera (f/2.2, 13mm, 120°) PDAF funktsiooniga. Video salvestab 4K kuni 120fps, 10-bit HDR, Dolby Vision HDR kuni 60fps, ProRes, ProRes RAW ja Apple Log 2 formaatides. Seade toetab 3D ruumilist video ja heli salvestust.
Esiküljel asub 18 MP multi-aspect sensor (f/1.9) optilise stabilisaatori ja PDAF-iga ning SL 3D sügavussensor näotuvastuseks ja biomeetriliste andmete tarbeks. iPhone 17 Pro Max töötab iOS 26 operatsioonisüsteemiga ja sisaldab LiDAR skannerit, ülilairibatehnoloogiat (UWB), magnetomeetrit ja teisi sensoreid. Dual-SIM funktsioon võimaldab kasutada Nano-SIM kaarti ja E-SIM-i. GPS toetab GLONASS, QZSS, BDS ja NavIC süsteeme. Li-Ion aku toetab kuni 40 W kiirlaadimist USB-C ühenduse kaudu. Pakendis on kaasas USB-C kaabel ja SIM-kaardi nõel.
Tehnilised andmed
| Kaal | 0,233 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 0,875 × 7,8 × 16,34 cm |
| Pakendis kaasas | kaabel, SIM-kaardi nõel |
| Tootja | Apple |
| Energiaklass | A |
| Kaitseaste | IP68 |
| Energiamääruse number | 2023/1669 |
| Värv | oranž |
| 4G | Jah |
| 5G | Jah |
| Bluetooth | Bluetooth 6 |
| WiFi | Jah |
| WiFi (andmeside) | Wi-Fi 7 (be) |
| Protsessori tüüp | Hexa-Core |
| Kiibistik | Apple A19 Pro |
| Protsessor | 2 performance and 4 efficiency cores |
| GPU | Apple GPU |
| RAM | 12 GB |
| Sisemälu | 2048 GB |
| Ekraani tehnoloogia | Super Retina XDR OLED |
| Ekraani diagonaal | 6,9 " |
| Ekraani resolutsioon | 2868×1320 |
| Paneeli värskendussagedus | 120 Hz |
| Sensorid | aktseleromeeter, baromeeter, E-kompass, lähedussensor, LiDAR skanner, magnetomeeter, NFC, Ülilairibatehnoloogia (UWB), valgussensor |
| GPS | GLONASS, GPS, QZSS, BDS, NavIC |
| FM raadio | Ei |
| NFC | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Silmaiirise skänner | Ei |
| Näotuvastus | Jah |
| Stereo heli | Jah |
| Dual-SIM | Jah |
| SIM1 | Nano |
| SIM2 | E-SIM |
| 3,5 mm kõrvaklappide väljund | Ei |
| Ühendus | USB-C |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Eemaldatav aku | Ei |
| Kiirlaadimine kuni | 40 W |
| Operatsioonisüsteem | Apple |
| Operatsioonisüsteemi versioon | iOS 26 |
| Tagakaamerate arv | 3 |
| 1. kaamera | 48 MP, f/1.6, 24mm (wide), 1/1.28", 1.22µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS |
| 2. kaamera | 48 MP, f/2.8, 100mm (periscope telephoto), 1/2.55", 0.7µm, PDAF, 3D sensor‑shift OIS, 4x optical zoom |
| 3. kaamera | 48 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55", 0.7µm, PDAF |
| Funktsioonid | panoraam, aegluup, kiirendatud video, HDR |
| Video | 4K@24/25/30/60/100/120fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, 10-bit HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), ProRes, ProRes RAW, Apple Log 2, 3D (spatial) video/audio, stereo sound rec. |
| Esikaamerate arv | 2 |
| 1. kaamera (esikaamera) | 18 MP multi-aspect, f/1.9, (wide), PDAF, OIS |
| 2. kaamera (esikaamera) | SL 3D, (depth/biometrics sensor) |
| Funktsioonid (esikaamera) | portree, HDR |
| Video (esikaamera) | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120fps, gyro-EIS |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
AREAAL on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 40 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 40 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm

