

Faber IN-LIGHT X KL A70/2 integreeritav õhupuhasti 710 m³/h, 70cm
698,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
Faber IN-LIGHT X KL A70/2 on 70 cm laiune kappi paigaldatav õhupuhasti kaaluga 11,6 kg. Seade kasutab perimeetertõmme tehnoloogiat ning pakub IEC standardile vastavat imemisvõimsust 260-710 m³/h. Mehhaanilised nupud võimaldavad valida 3 tavalist kiirust ning BOOST-režiimi intensiivsema õhu puhastamise jaoks.
Energiaklass A seade tarbib 55 kWh elektrit aastas. Rasva filtrimistõhususe klass D eraldab õliauru ja toidulõhnu köögis valmistamise ajal. LED raamvalgustus 4000 K värvitemperatuuriga kuulub valgustustõhususe klassi A ning valgustab töölaua. Äratõmbetõhususe klass A tagab efektiivse õhu liikumise filtrimissüsteemi kaudu.
Faber IN-LIGHT X KL A70/2 töötab müratasemel 54-69 dB olenevalt valitud kiirusest. Roostevaba terasest korpus ühendub 15 cm läbimõõduga väljalasketoruga. Integreeritav disain võimaldab seadet peita köögimööbli sisse. Mehhaaniline juhtimine tagab lihtsa kasutamise ilma keerukateta seadeteta.
Seade sisaldab juhtimispulti kaugjuhtimiseks, taimerit automaatseks väljalülitumiseks ning filtri vahetuse indikaatorit, mis hoiatab filtri vahetamise vajadusest. Perimeetertõmme tehnoloogia kogub õhu tõhusalt kogu tööpinna ulatuses. 4000 K värvitemperatuuriga LED valgustus annab neutraalse valge valguse, mis sobib köögitööde tegemiseks. BOOST-funktsioon aktiveerub intensiivse küpsetamise või praadimise ajal, kui on vaja maksimaalset imemisvõimsust 710 m³/h. Tootekood 110.0456.215.
Tehnilised andmed
| Kaal | 11,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 70 cm |
| Õhupuhastaja tüüp | kappi paigaldatav |
| Imemisvõimsus IEC | 260 – 710 m³/h |
| Juhtimine | mehhaaniline |
| Juhtimine (õhupuhasti) | mehhaanilised nupud |
| Kiiruste arv | 3 + BOOST |
| Müratase | 54 kuni 69 dB |
| Valgustus | LED raam 4000 K |
| Energiaklass | A |
| Rasva filtrimistõhususe klass | D |
| Valgustustõhususe klass | A |
| Äratõmbetõhususe klass | A |
| Energiakulu | 55 kWh/aastas |
| Eriomadused | perimeetertõmme |
| Tootja | Faber |
| Värv | roostevaba |
| Väljalasketoru läbimõõt (cm) | 15 |
| Õhupuhasti funktsioonid | juhtimispult, taimer, filtri vahetuse indikaator |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
AREAAL on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 40 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 40 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm








