Fitbit nutikellad

Kuna maailm muutub üha terviseteadlikumaks, on fitnessi jälgimine muutunud populaarsemaks kui kunagi varem. Ja mis puudutab treeningu jälgimist, siis vähesed kaubamärgid suudavad Fitbitiga konkureerida. Fitbiti nutikellad on tänapäeval turul kõige populaarsemad ja ihaldatumad treeningujälgijad ning seda mõjuval põhjusel. Selles kategoorias pakume uhkusega Fitbiti uusimaid mudeleid: Fitbit Sense 2 ja Fitbit Versa 4.

Fitbit Sense 2

Fitbit Sense 2 on Fitbiti perekonna uusim ja parim täiendus. See nutikell on täis funktsioone, mis muudavad selle parimaks tööriistaks tervise ja vormisoleku jälgimiseks. Sisseehitatud GPS-i abil saate jälgida oma jookse, jalutuskäike ja matku uskumatu täpsusega. Kellal on ka pulsikell, mis suudab jälgida pulssi kogu päeva ja treeningute ajal. See võib olla uskumatult kasulik, et jälgida oma vormisoleku taset ja tagada, et püsite tervislikus pulsisagedusalas.

Üks Fitbit Sense 2 silmapaistvamaid omadusi on selle stressijuhtimise tööriistad. See kell saab jälgida teie stressitaset kogu päeva jooksul ning pakkuda teile teavet ja tööriistu, mis aitavad teil stressi juhtida. See võib olla väga kasulik neile, kes võitlevad stressi ja ärevusega.

Fitbit Sense 2 sisaldab ka täiustatud une jälgimise tööriistu. See võib jälgida teie une etappe ja anda teile ülevaate une kvaliteedist. See võib olla uskumatult kasulik neile, kes näevad vaeva hea une saamisega.

Fitbit Versa 4

Fitbit Versa 4 on suurepärane kell neile, kes otsivad kvaliteetset treeningu jälgijat. See kell on loodud stiilseks ja mitmekülgseks, muutes selle suurepäraseks võimaluseks neile, kes soovivad seda kanda terve päeva ja iga päev.

Üks Fitbit Versa 4 silmapaistvamaid omadusi on selle pikk aku tööiga. See kell võib ühe laadimisega vastu pidada kuni 4 päeva, mistõttu on see suurepärane võimalus neile, kes soovivad seda kanda terve päeva ja iga päev, ilma et peaks muretsema selle pideva laadimise pärast.

Fitbit Versa 4-l on ka sisseehitatud GPS, pulsikell ja täiustatud une jälgimise tööriistad. Sellel on ka palju erinevaid treeningrežiime, mis muudavad treeningute jälgimise ja aja jooksul tehtud edusammude jälgimise lihtsaks.

Loe edasi
Filter
 • Nutikell Fitbit Sense 2, hõbedane, FB521SRWT

  234,00 

  FB521SRWT

 • Nutikell Fitbit Sense 2, kuldne/helesinine, FB521GLBM

  211,00 

  FB521GLBM

 • Nutikell Fitbit Sense 2, must, FB521BKGB

  210,00 

  FB521BKGB

 • Nutikell Fitbit Versa 4 roosa, FB523RGRW

  168,00 

  FB523RGRW

 • Nutikell Fitbit Versa 4, must, FB523BKBK

  172,00 

  FB523BKBK

 • Nutikell Fitbit Versa 4, sinine, FB523SRAG

  163,00 

  FB523SRAG