Nutikell Fitbit Versa 4 roosa, FB523RGRW
166,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
Fitbit Versa 4 FB523RGRW pakub kvaliteetset jõudlust ja töökindlust igapäevaseks kasutamiseks.
Lisa oma päevale särtsu Fitbit Versa 4 nutikellaga, millel on ööpäevaringne südametöö ja unekvaliteedi jälgimine, rakendused ja veel palju enamat – kõik see esmaklassilises disainis.
Uue põlvkonna Versa 4 nutikellal on GPS, üle 6 päeva aku vastupidavus ja mitmeid uusi nutikaid funktsioone.
GPS
Sisseehitatud GPS võimaldab paremini jälgida oma liikumise teekonda ning andmeid.
Muusikakogemus
Juhi oma Spotify äppi, lae alla Pandora jaamu ja Deezeri playliste ning salvesta ja esita 300+ lugu. Fitbit Versaga saad võtta oma lemmikmuusika kõikjale kaasa.
Nutitelefoni teavitused
Püsi kursis toimuvaga ja saa kõnede-, kalendri- ja tekstiteateid, kasuta kiirvastuseid, ning saa teateid oma lemmikäppide nagu nt Gmail ja Facebook uuenduste kohta. Töötab, kui telefon asub läheduses.
Treeningud ekraanil
Lülita treeningud lihtsasti oma päevakavasse personaalsete treeningutega, mis kuvatakse randmel ja suunavad Sind läbi iga liigutuse.
Tempo ja distants reaalajas
Saa rohkem teavet oma treeningute kohta, ühendades kella oma telefoni GPSiga, et näha ekraanil oma tempot ja distantsi ning Fitbiti äpist saad ka oma teekonnast kaardi.
Treeningrežiimid + SmartTrack
Vali 20+ treeningrežiimi vahel, et saada reaalajas statistikat oma treeningu kohta, või kasuta SmartTrack tuge, mis tuvastab ja salvestab automaatselt harjutuste andmed.
Une faasid
Fitbit Versa jälgib automaatselt kerge, sügava ja REM-une faasi kestust ning annab ülevaate öö kohta, aidates sellega mõista Sinu une kvaliteeti.
Une jälgimine
Saa infot oma une kvaliteedist, abistavat ülevaadet iga öö kohta ning sea endale uneaja graafik koos magamamineku meeldetuletustega, et saavutada järjekindel unerutiin.
Kellakuvad
Paljude valikus pakutavate kellakuvade seast saab Fitbit Versa kõrgresolutsiooniga värvilist puuteekraani kujundada igaks olukorraks sobivasse stiili.
Fitbit Pay
Jäta rahakott koju ja tee viipemakseid nutikellaga ja teeni boonuspunkte, tehes turvalisi oste oma randmelt.
Kogu päeva aktiivsuse mõõtmine
Fitbit Versa jälgib kogu päeva aktiivsust, sh samme, vahemaad, läbitud korruseid, aktiivseid minuteid ning põletatud kaloreid, näidates nende mõju eesmärkide saavutamisele.
Tsükli jälgimine
Õpi oma keha paremini tundma Versa ja Fitbit äpi abil, registreerides oma tsükli, salvestades sümptomeid ja võrreldes oma tsüklit muu tervisestatistikaga, nt une, aktiivsuse ja kaaluga.
Füüsilise vastupidavuse tase
Tunne paremini oma füüsilist vastupidavust ja õpi, kuidas taset aja jooksul parandada personaalse Cardio Fitness Score’i abil.
Andmepaneel
Eesmärkide seadmine, arengute jälgimine ja täielikuma pildi saamine tervise ja füüsilise vormi kohta – alates toitumisest ja vedeliku tarbimisest kuni treeningute ja magamiseni – kõik Fitbit andmepaneelilt.
Äpid
Fitbit Versaga on Sinu lemmiktreening-, finants-, sotsiaalmeedia-, spordi- jm äpid vaid ühe koputuse kaugusel.
Ujumiskindel ning jälgib ujumise andmeid
Fitbit Versa on veekindel kuni 50 meetri sügavuseni, seega saad seda kasutada ujumisel, rannas ja mujal.
Isiklikud meeldetuletused
Telli kogu päevaks meeldetuletused, mis aitavad eesmärke saavutada.
Juhendatud hingamisharjutused
Fitbit Versa aitab päeva jooksul leida hetki rahunemiseks, võimaldades kasutada pulsil põhinevaid juhendatud hingamisharjutusi.
Tehnilised andmed
| Kaal | 0,20 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,2 × 3,8 × 3,8 cm |
| värv | roosa |
| kaitseaste | 5ATM |
| veekindel kuni | 50 m |
| vahetatav rihm | Jah |
| kella tüüp | nutikell |
| komplektis | kaabel |
| korpuse materjal | alumiinium |
| korpuse suurus | 38 mm |
| ühilduvus seadmetega | Android, iOS |
| ekraani resolutsioon | 336×336 |
| puutetundlik | Jah |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| rihma suurus | 140 – 221 mm |
| aku kestvus kuni | 144 h |
| Pulsi mõõtmine | randmelt |
| füüsilise aktiivsuse jälgimine | Jah |
| treeningrežiimid | Jah |
| une jälgimine | Jah |
| naiste tervise jälgimine | Jah |
| stressitaseme funktsioonid | Jah |
| tootja | Fitbit |
| maksimaalse hapnikutarbimise mõõtmine (VO2 max) | Jah |
| GPS | Jah |
| NFC | Jah |
| mikrofon | Jah |
| kõlarid | Jah |
| sensorid | valgussensor, NFC, aktseleromeeter, pulsiandur, altimeeter, vere hapnikusisalduse sensor (SpO2) |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
Areaal on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 35 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 35 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm
