Garmin Dash Cam X210, 010-02859-10
230,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
Garmin Dash Cam X210 Pardakaamera ühendab endas praktilisuse ja kaasaegse disaini, olles suurepärane valik nõudlikule kasutajale. See toode on varustatud uuenduslike funktsioonidega, mis lihtsustavad igapäevaseid tegevusi märkimisväärselt. Kvaliteetsed materjalid ja hoolikas teostus tagavad toote pikaajalise kestvuse ning vastupidavuse igapäevases kasutuses.
Ergonoomilised lahendused muudavad kasutuskogemuse mugavaks ja nauditavaks. See garmin dash cam x210 pardakaamera pakub optimaalset jõudlust ja töökindlust igas olukorras. Lihtne seadistamine ja intuitiivne kasutajaliides muudavad selle ideaalseks valikuks igale kasutajale. Kompaktsed mõõtmed võimaldavad mugavat kaasaskandmist ja hoiustamist.
Seade sobib nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele oma mitmekülgsete funktsioonidega. Kvaliteetne kaamera ja kiire andmeside tagavad suurepärase ühenduvuse igal pool. Kaasaegne disain ja kvaliteetsed viimistlusmaterjalid muudavad selle toote silmapaistvaks valikuks.
Garmin Dash Cam X210 on kompaktne ja võimekas autokaamera, mis salvestab 1440p HD videosid 140-kraadise vaatevälja ja Garmin Clarity™ polariseeritud objektiiviga, mis vähendab esiklaasi peegeldusi. Kaamera pakub hääljuhtimist, automaatset vahejuhtumite tuvastust ning videoid saab hõlpsasti jagada Garmin Drive™ rakenduse kaudu. Kaameral on parkimisvalvuri ja Live View funktsioonid (tellimusega), mis aitavad jälgida autot, kui sa oled eemal.
• 1440p HD video ja 140° vaateväli
• 2,4-tolline hele ekraan
• Garmin Clarity™ polariseeritud objektiiv
• Hääljuhtimine ja video jagamine Garmin Drive™ äpiga
• Parkimisvalvur ja Live View funktsioonid (tellimusega)
Tehnilised andmed
| Kaal | 0,062 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,95 × 7 × 4,22 cm |
| Videokaamera tüüp | videoregistraator |
| Video resolutsioon | 2560×1440 |
| Video salvestamise kiirus kuni | 60 kaadrit sekundis |
| Integreeritud mikrofon | Jah |
| Salongikaamera | Jah |
| Tahavaatekaamera | Ei |
| Vaatenurk | 140 ° |
| Ekraani diagonaal | 2,41 " |
| Ekraani resolutsioon | 480×272 |
| Ekraani tehnoloogia | TFT |
| Puutetundlik | Jah |
| GPS | Jah |
| G-sensor | Jah |
| Hääljuhtimine | Jah |
| Otsepilt | Jah |
| Seadistamine rakenduse abil | Jah |
| Öörežiim | Jah |
| WiFi | Jah |
| Maks. mälukaardi maht | 512 GB |
| Toetab mälukaarte | micro-SD |
| Toide | aku, sigaretisüütajast |
| Aku kestvus | 20 min. |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Tootja | Garmin |
| Värv | must |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
AREAAL on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 40 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 40 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm


