Electrolux EIV634 induktsioonplaat 60cm FlexiBridge
332,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
Electrolux EIV634 on 60cm laiune induktsioonplaat 7350W koguvõimsusega. Seadmel on neli induktsioonitsooni: vasak eesmine 21cm/3200W, parem eesmine 14,5cm/2500W, vasak tagumine 21cm/3200W ja parem tagumine 18cm/2800W. FlexiBridge sillafunktsioon ühendab keedualasid suuremate pannide kasutamiseks.
CleverHeat™ funktsioon kohandab kuumutamist automaatselt nõu tüübile. Automaatne poti ja panni tuvastus aktiveerib sobiva tsooni kohe, kui nõu plaadile asetatakse. Hob2Hood tehnoloogia reguleerib ühendatud õhupuhastajat vastavalt küpsetamisintensiivsusele. Ökotaimer hoiatab optimaalse küpsetusaja saabumisest energiatõhususe tagamiseks.
Ohutusfunktsioonid hõlmavad lapselukku, nupulukustust ja juhtimise lukustamist puhastamiseks. Jääksoojuse näidik hoiatab kuumade pindade eest. Minutilugeja jälgib küpsetusaega, paus-funktsioon peatab ajutiselt kõik tsoonid. Helisignaali saab vajadusel välja lülitada. Electrolux EIV634 juhtimine toimub puuteelementidega otse seadmelt. Must värvus ja kaldu lihvitud servad annavad kaasaegse välimuse.
Automaatne kiirkuumutus kiirendab algset soojendusprotsessi kõigis neljast induktsioonitsoonis. Sillafunktsiooni kasutamisel saab ühendada vasaku eesmise ja tagumise tsooni, luues 42cm pikkuse keedupinna grill-pannide või ovaalsete potide jaoks. Energiasäästu taimer lülitab tsoonid automaatselt välja eelseatud aja möödumisel. Electrolux EIV634 paus-funktsioon võimaldab korraga peatada kõigi tsoonide töö, säilitades seadistatud temperatuurid ajutiseks katkestamiseks. Puuteelementidega juhtimine reageerib kiiresti ning võimaldab täpset temperatuuri- ja võimsuse reguleerimist igas tsoonis eraldi.
Tehnilised andmed
| Kaal | 12 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 52 × 59 × 4,4 cm |
| eriomadused | automaatne kiirkuumutus, CleverHeat™ funktsioon, juhtimise lukustamine, nupulukustus, ökotaimer, paus, sillafunktsioon, väljalülitatav helisignaal |
| Servad | kaldu lihvitud serv |
| värv | must |
| tootja | Electrolux |
| Pliidiplaadi tüüp | induktsioon |
| Pliidiplaadi juhtimine | pliidiplaadilt juhitav |
| Keedualade arv | 4 |
| funktsioonid | automaatne poti/panni tuvastus, energiasäästu taimer, Hob2Hood, jääksoojuse näidik, lapselukk, minutilugeja |
| Koguvõimsus | 7350 W |
| tüüp | induktsioon |
| Läbimõõt | 21 cm |
| Maks. võimsus | 3200 W |
| Tüüp (parem eesmine) | induktsioon |
| Läbimõõt (parem eesmine) | 14,5 cm |
| Maks. võimsus (parem eesmine) | 2500 W |
| Tüüp (vasak tagumine) | induktsioon |
| Läbimõõt (vasak tagumine) | 21 cm |
| Maks. võimsus (vasak tagumine) | 3200 W |
| Tüüp (parem tagumine) | induktsioon |
| Läbimõõt (parem tagumine) | 18 cm |
| Maks. võimsus (parem tagumine) | 2800 W |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
Areaal on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 35 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 35 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm
