Int.külmik Electrolux LNS9TE19S, 189cm NF
748,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
Int.külmik Electrolux LNS9TE19S 189CM Nf ühendab endas kaasaegse tehnoloogia ja praktilise disaini, pakkudes suurepärast jõudlust igapäevaseks kasutamiseks kogu perele. Kvaliteetsed materjalid ja tipptasemel komponendid tagavad seadme pikaajalise vastupidavuse ja töökindluse igas olukorras. Intuitiivne kasutajaliides muudab seadme haldamise lihtsaks, mugavaks ja arusaadavaks.
Energiatõhus int.külmik electrolux lns9te19s 189cm nf aitab hoida kokku elektrikulusid, pakkudes samal ajal maksimaalset jõudlust ja suurepäraseid tulemusi. Mitmekesised töörežiimid ja programmid katavad kõik igapäevased vajadused nii suures kui väikses majapidamises. Vaikne töörežiim tagab meeldiva ja rahuliku elukeskkonna ka öisel ajal ning puhkehetkedel.
Stiilne välimus ja kompaktsed mõõtmed muudavad selle int.külmik electrolux lns9te19s 189cm nf ideaalseks valikuks igasse kaasaegsesse kodusse. Vastupidav korpus ja kvaliteetsed detailid kannavad hästi ka intensiivset igapäevast kasutamist pikema perioodi jooksul. Regulaarne hooldus on lihtne, kiire ja ei nõua erialaseid teadmisi ega spetsiaalseid tööriistu.
Tutvu meie laia valikuga ja leia endale sobiv lahendus mugavalt kodust lahkumata.
Kaasaegne int.külmik electrolux lns9te19s 189cm nf vastab kõigile tänapäevastele nõudmistele nii jõudluse, energiatõhususe kui ka disaini osas. Seade on loodud pakkuma parimat kasutuskogemust, ühendades praktilisuse elegantse välimusega igas detailis. Vali see toode ja naudi kõrgekvaliteedilist kodutehnikat, mis muudab su igapäevaelu lihtsamaks ja nauditavamaks.
Tutvustame tõelist ruumikat kangelast. 800 MultiSpace külmik-sügavkülmik pakub standardmudelitest rohkem ruumi ja nutikaid hoiulahendusi, mis aitavad teil oma toiduaineid värskena hoida ja tagavad alati piisava vaba ruumi.
Tehnilised andmed
| Kaal | 65 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 54,9 × 54,8 × 188,4 cm |
| Paigaldusmeetod | integreeritav |
| Uste arv | kahe uksega |
| Energiaklass | E |
| Külmiku liik | külmik |
| Sügavkülmal tärne | [ * ] * * * |
| Kliimaklass | SN-N-ST-T |
| Energiakulu | 213 kWh/aastas |
| Külmapidavus | 9,5 h |
| Külmutusvõimsus | 5 kg / 24 h |
| Vahetatav uksepoolsus | Jah |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri paigutus | alumine |
| Veeühendus | puudub |
| funktsioonid | avatud ukse märgutuli, kiirkülmutus, lahtise ukse alarm, NoFrost, puhkuse reziim, temp.alarm |
| Lisafunktsioonid | TwinTech® koos No Frost’iga ennetab toiduainete kuivamist; LED-valgustus; Shopping funktsioon kindlustab kiiresti soovitud jahutustemperatuuri |
| displei | Jah |
| Elektrooniline juhtimine | Jah |
| Energiamääruse number | 2019/2016 |
| Mudeli identifikaator | LNS9TE19S 925 561 032 |
| müratase | 36 dB |
| tootja | Electrolux |
| ukse käelisus | parema käega avanev |
| Ukse paigaldusviis | siinidega liuguks |
| värv | täisintegreeritav |
| Õhus leviva müra klass | C |
| Üldmaht | 274 L |
| Jahekambri maht | 213 L |
| Sügavkülmkambri maht | 61 L |
| Tarvikud | 2 munaresti |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
Areaal on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 35 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 35 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm

