iPad Mini (A17 Pro) Wi-Fi 128GB, sinine, MXN73HC/A
522,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
Ipad Mini (A17 Pro) Wi Tahvelarvuti on mõeldud neile, kes hindavad kvaliteeti ja funktsionaalsust igapäevaselt. Kaasaegne tehnoloogia tagab optimaalse tulemuse iga kasutuskorraga ning säästab väärtuslikku aega. Vastupidav konstruktsioon ja kvaliteetsed materjalid muudavad selle toote aastateks usaldusväärseks kaaslaseks.
Lihtne hooldus ja puhastamine tagavad hügieenilise kasutuskogemuse kogu toote eluea jooksul. Stiilne välimus sobib igale kasutajale ja rõõmustab silma. See ipad mini (a17 pro) wi tahvelarvuti on varustatud mitme funktsiooniga ja automaatsete seadistustega mugavaks kasutamiseks igas olukorras.
Turvaelementide olemasolu tagab andmete kaitse ja privaatsuse igapäevases kasutuses. Pikk aku kestvus võimaldab seadet kasutada kogu päeva ilma laadimiseta. Kompaktne disain ja kerge kaal muudavad seadme kaasaskandmise lihtsaks ning mugavaks.
Apple iPad Mini (A17) on kompaktne ja võimas tahvelarvuti, mis pakub suurt ekraani kaasaskantavas disainis. 8,3-tolline Liquid Retina ekraan koos True Tone ja P3 laiade värvidega toob kõik detailid esile, pakkudes erksaid värve ja selget teksti. A17 Pro kiip muudab iPad Mini kiireks ja tõhusaks, sobides suurepäraselt mängimiseks, töötamiseks ja loovaks tegevuseks.
• 8,3-tolline Liquid Retina ekraan
• A17 Pro kiip kiireks ja sujuvaks töötamiseks
• 12MP esi- ja tagakaamerad
• WiFi 6E ja USB-C ühendus
• Ühildub Apple Pencil Pro’ga
Tehnilised andmed
| Kaal | 0,293 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 0,63 × 13,48 × 19,54 cm |
| komplektis | adapter, kaabel |
| tootja | Apple |
| värv | sinine |
| 4G | Ei |
| 5G | Ei |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| WiFi | Wi-Fi 6E (ax) |
| protsessori tüüp | Hexa-Core |
| kiibistik | Apple A17 Pro |
| GPU | Apple GPU |
| sisemälu | 128 GB |
| ekraani pind | läikiv |
| ekraani diagonaal | 8,3 " |
| mälukaardi pesa | Ei |
| sensorid | aktseleromeeter, baromeeter, güroskoop, sõrmejäljelugeja, valgussensor |
| FM raadio | Ei |
| sõrmejäljelugeja | Jah |
| silmaiirise skänner | Ei |
| näotuvastus | Jah |
| stereo heli | Jah |
| ühendus | USB-C |
| aku tehnoloogia | Li-Ion |
| mahtuvus | 5078 mAh |
| juhtmevaba laadimine | Ei |
| kiirlaadimine kuni | 20 W |
| operatsioonisüsteemi versioon | iPadOS 18 |
| Tagakaamerate arv | 1 |
| esikaamerate arv | 1 |
| 1. kaamera | 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide) |
| funktsioonid | HDR |
| video | 1080p@25/30/60fps, gyro-EIS |
| kaal | 293 g |
| kõrgus | 19,54 cm |
| laius | 13,48 cm |
| sügavus | 0,63 cm |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
Areaal on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 35 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 35 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm
