iPad Mini (A17 Pro) Wi-Fi + Cellular 128GB, Starlight, MXPQ3HC/A
522,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
Ipad Mini (A17 Pro) Wi Tahvelarvuti on kvaliteetne toode, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. See seade pakub suurepärast jõudlust ja vastupidavust pikaks ajaks. Tänu kaasaegsele tehnoloogiale on selle kasutamine lihtne ja mugav ka algajatele. Toode on loodud vastama kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja tagab usaldusväärse tulemuse iga kasutuskorraga.
Kompaktne ja stiilne disain sobib igale kasutajale ning on mugav kaasas kanda. Energiatõhus lahendus tagab pika aku kestvuse igapäevases kasutuses. See ipad mini (a17 pro) wi tahvelarvuti on varustatud mitmekülgsete funktsioonidega, mis muudavad igapäevased tegevused lihtsamaks ja kiiremaks. Kvaliteetsed materjalid tagavad toote pika eluea ja lihtsa hoolduse.
Kõrgresolutsiooniga ekraan pakub selget ja eredat pilti igas valgustingimustes. Kiire protsessor tagab sujuva töö ka nõudlikumate rakenduste puhul. Turvaelementide olemasolu kaitseb sinu andmeid ja privaatsust igapäevaselt. Vastupidav korpus on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest pikaajalise kestvuse tagamiseks.
Meie lai valik rahuldab iga maitse ja vajaduse.
Apple iPad Mini (A17) on kompaktne ja võimas tahvelarvuti, mis pakub suurt ekraani kaasaskantavas disainis. 8,3-tolline Liquid Retina ekraan koos True Tone ja P3 laiade värvidega toob kõik detailid esile, pakkudes erksaid värve ja selget teksti. A17 Pro kiip muudab iPad Mini kiireks ja tõhusaks, sobides suurepäraselt mängimiseks, töötamiseks ja loovaks tegevuseks.
• 8,3-tolline Liquid Retina ekraan
• A17 Pro kiip kiireks ja sujuvaks töötamiseks
• 12MP esi- ja tagakaamerad
• WiFi 6E, 5G ja USB-C ühendus
• Ühildub Apple Pencil Pro’ga
Tehnilised andmed
| Kaal | 0,297 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 0,63 × 13,48 × 19,54 cm |
| komplektis | adapter, kaabel |
| tootja | Apple |
| värv | beež |
| 4G | Jah |
| 5G | Jah |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| WiFi | Wi-Fi 6E (ax) |
| protsessori tüüp | Hexa-Core |
| kiibistik | Apple A17 Pro |
| GPU | Apple GPU |
| sisemälu | 128 GB |
| ekraani pind | läikiv |
| ekraani diagonaal | 8,3 " |
| mälukaardi pesa | Ei |
| sensorid | aktseleromeeter, baromeeter, güroskoop, sõrmejäljelugeja, valgussensor |
| GPS | GLONASS, GPS |
| FM raadio | Ei |
| sõrmejäljelugeja | Jah |
| silmaiirise skänner | Ei |
| näotuvastus | Jah |
| stereo heli | Jah |
| Dual-SIM | Ei |
| SIM1 | E-SIM |
| ühendus | USB-C |
| aku tehnoloogia | Li-Ion |
| mahtuvus | 5078 mAh |
| juhtmevaba laadimine | Ei |
| kiirlaadimine kuni | 20 W |
| operatsioonisüsteemi versioon | iPadOS 18 |
| Tagakaamerate arv | 1 |
| esikaamerate arv | 1 |
| 1. kaamera | 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide) |
| funktsioonid | HDR |
| video | 1080p@25/30/60fps, gyro-EIS |
| kaal | 297 g |
| kõrgus | 19,54 cm |
| laius | 13,48 cm |
| sügavus | 0,63 cm |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
Areaal on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 35 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 35 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm
