JBL Tour One M3, must – Juhtmevabad kõrvaklapid, JBLTOURONEM3BLK
257,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
JBL Tour One M3 on JBL-i parima helikvaliteedi ja funktsioonidega varustatud juhtmevabad üle kõrva kõrvaklapid. Tänu 8-mikrofonilisele mürasummutusele, JBL Spatial 360 ruumilise heliga ning 70-tunnisele aku kestvusele sobivad need ideaalselt muusika, filmide ja tööks vajalike kõnede nautimiseks.
• 50mm Hi-Res heli DAC-iga
• True Adaptive ANC 2.0 reaalajas kohanduv mürasummutus
• JBL Spatial 360 heli ja peajälgimine
• 70 tundi taasesitust (40 tundi ANC-ga)
• Bluetooth 5.3, Auracast™ ja LE Audio tugi
Tippheli ilma kompromissideta
JBL Pro Sound koos 40 mm kõlarielementidega pakub sügavat bassi ja kristallselget kõrget heli. Integreeritud 24-bit/192kHz DAC võimaldab nautida kadudeta heli USB-C või 3,5 mm kaabli kaudu. Juhtmevabalt tagab LDAC koodek stuudiotasemel kvaliteedi.
Mürasummutus, mis mõtleb ise
Kaheksat mikrofoni kasutav True Adaptive Noise Cancelling 2.0 jälgib ümbritsevat heli ja kohandub reaalajas, et välistada tuul, tänavamüra või kontorijutud. Vajadusel lülita sisse Ambient Aware või TalkThru JBL Headphones äpist.
360° ruumiline heli peajälgimisega
JBL Spatial 360 heli loob loomuliku ja täpse ruumilise kogemuse muusika, filmide või mängude jaoks. Peajälgimise tehnoloogia säilitab heliallikate suuna ka siis, kui pöörad pead.
Täiuslikud kõned igas olukorras
4-adaptiivmikrofoni ja tehisintellekti abil tagavad Tour One M3 kõned, mis on selged ja müravabad. VoiceAware võimaldab reguleerida, kui palju omaenda häält kuulete. Zoom-sertifikaat kinnitab professionaalset kvaliteeti.
Targa kuulamise uued võimalused
Smart Talk tuvastab automaatselt, kui räägid, ja peatab muusika. Personi-Fi 3.0 loob isikupärastatud kuulamisprofiili koos täpse EQ ja tasakaalu seadistusega.
Pikk aku kestvus ja kiire laadimine
Naudi kuni 70 tundi taasesitust (või 40 tundi ANC-ga). Vaid 5-minutiline laadimine annab 5 lisatundi kuulamisaega.
Uuenduslik ühenduvus
Bluetooth 5.3 koos LE Audio ja Auracast™ võimaldab kvaliteetset ja energiasäästlikku heli. Mitme seadme tugi ja Google Fast Pair muudavad sidumise kiireks. Google Audio Switch võimaldab kiiret seadmevahetust Androidi vahel.
Täielik juhtimine äpist
JBL Headphones äpp võimaldab kohandada kõiki heli-, kõne- ja ühenduse sätteid, olgu ühendus juhtmega või juhtmevaba.
Nutikas disain – mugav igapäevaselt
Ülimalt pehmed kõrvaümbrised tagavad pika kandmisaja jooksul mugavuse. Nutikad häälsignaalid ja keelevalikud muudavad kasutuse intuitiivseks igas olukorras.
Tehnilised andmed
| Kaal | 0,278 kg |
|---|---|
| heli sagedusala | 10 – 40000 Hz |
| Takistus | 18 Ohm |
| Tundlikkus | 122 dB |
| Juhtmevabad kõrvaklapid (wireless) | Jah |
| Mikrofoniga kõrvaklapid (headset) | Jah |
| Mürasummutus (noise canceling) | Jah |
| Mürasummutuse tehnoloogia | adaptiivne |
| Pehmenduste materjal | kunstnahk |
| Tundlikkus (mikrofon) | -38 dBV/Pa@1 kHz |
| Mürasummutusega mikrofon | Ei |
| Juhtmevaba laadimine | Ei |
| Kokkuklapitav disain | Jah |
| Seadistamine rakenduse abil | Jah |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| ühendusliidese tüüp | Bluetooth, USB-C |
| Adapter | USB |
| aku kestvus kuni | 70 h |
| Aku laadimisaeg | 2 h |
| Kiirlaadimine | Jah |
| tootja | JBL |
| liik | ülekõrvaklapid (over-ear) |
| värv | must |
| komplektis | 3.5 mm — 2.5 mm helikaabel, ümbris, USB-C — USB-C kaabel |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
Areaal on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 35 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 35 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm
