Küsimused-vastused

Siit lehelt leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele.

Kui Teil peale küsimuste-vastustega tutvumist on jätkuvalt küsimusi meie toodete või teenuste kohta siis võtke julgelt ühendust meie klienditoega.

Selleks on võimalik saata kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või võtta ühendust klienditoega telefonil +372 610 9045.

Transpordi maksumus oleneb eelkõige sellest missuguse transpordipartneri ja meetodi valite. Võimalik on tellida kaubad endale pakiautomaati või kulleriga koju / kontorisse. Täpsemalt saate transporditasudega tutvuda SIIT.

Jah, peale tellimuse vormistamist saadetakse Teile automaatselt e-mailile elektrooniline arve tellimuse andmetega.

Toodete tavapärane tarneaeg meie e-poes on 3-7 tööpäeva laosolevatele toodetele. Kiirtarne märgisega toodetele 0-2 või 1-4 tööpäeva.

Kui tarneaeg on möödunud või tunnete lihtsalt huvi tellimuse staatusest siis võtke meiega julgelt ühendust aadressil info@areaal.ee.
Kahjuks meie esinduses ei ole saadaval tooteid laotoodetena.
Jah, vastavalt seadusandlusele kehtib toodetele garantii 2 aastat.
Tagastamine on areaal.ee e-poes alati seadusega kooskõlastatud. E-poest tellitud kaubad saab klient tagastada 30 päeva jooksul. Selleks võtke ühendust meie klienditeenindusega.
Kui soovite oma tellimust tühistada, võtke meiega ühendust e-maili teel aadressil info@areaal.ee ning kindlasti täpsustage oma tellimuse number.