LG F2WR509SWW kitsas eestlaetav pesumasin 9kg, 47,5cm
346,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
LG F2WR509SWW on 9 kg mahutavusega eestlaetav pesumasin, mille 47,5 cm sügavus võimaldab paigutamist kitsastesse kohtadesse. A-energiaklass tagab 44 kWh tarbimise 100 pesemistsükli kohta, veetarbimine jääb 50 liitri piiresse ühes tsüklis. 1200 p/min tsentrifuugimiskiirus saavutab B-klassi tulemuse.
Seade töötab 71 dB müratasemel pesemise ajal. Tavaprogrammidesse kuuluvad puuvill, sünteetika, õrn pesu, segapesu, puuvilla ökopesu ning loputus ja tsentrifuugimine. Eriprogrammidest on kasutusel spordirõivaste pesu, kiirpesu, eelpesu, tekkide pesu, trumli puhastus ja allergiavastane programm koos lisaloputusega. Pesuprogrammide hulgas on ka ilma tsentrifuugimiseta programm ning eraldi tühjendamise võimalus.
LG F2WR509SWW kasutab AI pesu tehnoloogiat, kerge hoolduse programmi ja auruprogrammi. Seadmel on lapselukk, viitajaga lõpetamine, ukse lukustuse indikaator, veateate alarm ja tööaja indikaator. LED-displei näitab vajalikku infot, juhtpaneel on ingliskeelne. Viitajaga lõpetamine võimaldab programmeerida pesemise lõpetamist sobivaks ajaks.
Pesumasina mõõdud on 60 cm laius, 85 cm kõrgus ja 47,5 cm sügavus. Valge korpusega seade vastab energiamääruse numbrile 2019/2014 ja sobib eraldiseisvaks paigaldamiseks. Kompaktsed mõõtmed teevad LG F2WR509SWW sobivaks paigutamiseks korterites ja majades, kus on piiratud ruum pesumasina jaoks. Lapseluku funktsioon takistab juhusliku vajutamise korral programmide muutmist, tagades turvalise kasutamise perede jaoks.
Tehnilised andmed
| Kaal | 60 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 47,5 × 60 × 85 cm |
| tootja | LG |
| Paigaldusmeetod | eraldiseisev |
| Energiaklass | A |
| energiatarbimine | 44 kWh/100 tsüklit |
| maksimaalne pesukogus | 9 kg |
| veetarbimine ühes tsüklis | 50 L |
| tsentrifuugimiskiirus | 1200 p/m |
| tsentrifuugimise tulemus | B |
| müratase | (pesemisel) / (tsentrifuugimisel) 71 dB |
| tavapesu-programmid | loputus+tsentrifuug, puuvill, sünteetika, õrn pesu, segapesu, ilma tsentrifuugimiseta, loputus, tsentrifuugimine, puuvilla ökopesu, tühjendamine |
| eripesu-programmid | spordirõivad, kiirpesu, eelpesu, tekk, trumli puhastus, allergiavastane, lisaloputus |
| lisapesuprogrammid | AI pesu, kerge hooldus, aur |
| funktsioonid | lapselukk, viitajaga lõpetamine |
| lisafunktsioonid | ukse lukustuse indikaator, veateate alarm, tööaja indikaator |
| displei | LED |
| pesumasina tüüp | eestlaetav |
| juhtpaneeli keel | ingliskeelne |
| värv | valge |
| energiamääruse number | 2019/2014 |
| laius | 60 cm |
| kõrgus | 85 cm |
| sügavus | 47,5 cm |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
Areaal on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 35 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 35 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm


