Logitech Brio 4K, must – Veebikaamera, 960-001718
113,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
Logitech Brio 4K toob videokõnedele ja otseülekannetele professionaalse kvaliteedi. Kaamera toetab 4K HDR-videot, kuni 90 kaadrit sekundis ning nutikat valguskorrektsiooni RightLight 3 abil. Topeltmikrofonid mürasummutusega tagavad selge heli ka mürarikkas keskkonnas.
• 4K HDR video ja RightLight 3
• Kuni 90 fps sujuv salvestus
• Kaks mürasummutusega mikrofoni
• Kolm reguleeritavat vaatenurka
• Windows Hello näotuvastus
Tippkvaliteet igas valguses
RightLight 3 koos HDR-iga tagab, et näed hea välja ka hämaras, tugevas päikesevalguses või kõrge kontrastsusega keskkonnas. Kujutis jääb loomulik ja tasakaalus igas olukorras.
4K lahutusvõime ja 90 fps
Brio 4K salvestab ja voogedastab ülisujuvalt, toetades kuni 90 kaadrit sekundis. Ideaalne aegluubiks, esitluste jagamiseks või detailseks striimimiseks.
Selge heli igas keskkonnas
Kaks mürasummutusega mikrofoni püüavad hääle selgelt kuni ühe meetri kauguselt, eemaldades taustamüra ja parandades kõne kvaliteeti koosolekutel või salvestustel.
Isikupärastatav kaadrisättimine
Vali kolme diagonaalse vaatenurga vahel (65°, 78°, 90°) ja kohanda pildiraami Logi Options+ tarkvaras, et keskenduda näole või näidata rohkem ümbrust.
Turvaline ja kiire sisselogimine
Brio 4K toetab Windows Hello näotuvastust – piisab pilgust kaamerasse, et arvutisse sisse logida, ilma parooli sisestamata.
Tööta, loo ja esine
Brio 4K sobib suurepäraselt nii virtuaalkohtumisteks kui loovtööks. Kasuta Logi Options+ tarkvara, et lisada filtreid, kohandada fookust ja tagada parim esitus iga kord.
Tehnilised andmed
| Kaal | 0,085 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 2,65 × 10,2 × 2,7 cm |
| Autofookus | Jah |
| Digitaalne zoom | 5 × |
| Efektiivseid piksleid | 13 Mpx |
| Fookus | digitaalne |
| Integreeritud mikrofon | Jah |
| Salvestamise resolutsioon | 4K |
| Video resolutsioon | 4096×2160 |
| Video salvestamise kiirus kuni | 90 kaadrit sekundis |
| Vaatenurk | 90 ° |
| Operatsioonisüsteemide tugi | Windows 8, Windows 10, Chrome OS, Windows 11 |
| Rakenduste tugi | Microsoft Teams, Zoom |
| Juhtmevaba | Ei |
| Ühendusliidese tüüp | USB-A |
| tootja | Logitech |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
Areaal on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 35 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 35 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm
