Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless, valge – Juhtmevabad üle kõrva kõrvaklapid, 509267
182,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Wireless on järgmise põlvkonna üle kõrva juhtmevabad kõrvaklapid, mille loomisel on saadud inspiratsiooni muusikast endast.
• Sennheiser Signature Sound heli
• Isikupärastatav heli
• Adaptiivne mürasummutus
• Transparency Mode reźiim
• Ülim mugavus
• Esmaklassiline aku kestus
• Kristallselged kõned
Kindel ühendus
Uus Sennheiser MOMENTUM 4 on loodud pakkumaks Sulle vabadust. Kõige värskemad juhtmevaba ühenduse tehnoloogiad ja helikoodekid koos Bluetooth 5.2 ning aptX ja aptX adaptive-ga tagavad usaldusväärse ühenduse ja heliedastuse ning tõelise Hi-Fi kvaliteedi juhtmevabalt.
Mugav ka liikvel olles
Erakordne mugavus ja imelised esitused teevad MOMENTUM Wireless 4 kaasaskandmise Sinu igapäeva lahutamatuks osaks. Suure, ümber kõrvade ulatuv kujundus koos pehmete ja ergonoomiliste tõelisest nahast kõrvapatjadega teevad ka pikemad kuulamissessioonid enneolematult mugavateks. Kui Sa klappe ei kasuta, siis aseta turvalisse komplektis olevasse kandepauna.
Kauakestev aku
Tõelised elamused juhtuvad tavaliselt seinakontaktidest kaugemal. Õnneks on aga MOMENTUM Wireless 4 klapid varustatud võimsa akuga, mis aitab Sul muusikat nautida kuni uskumatud 60 tundi järjest. Aku laadimine toimub USB-C pesa kaudu.
Ainult Sinu muusika ja ei midagi muud
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless kõrvaklappidega saad täielikult pühenduda oma lemmikmuusikale. Sennheiseri poolt arendatud adaptiivne mürasummutus aitab Sind isoleerida ümbritsevast lärmakast keskkonnast. Lihtsalt lülita see sisse, lõõgastu ja naudi suletud tagaosaga klappidest uskumatut heli – see on rikkalik, detailiderohke, jõulise bassi ning selgete kesk- ja kõrgsagedustega.
Kontroll on Sinu käeulatuses
Kas soovid vastata kõnele, vahetada esitatavat lugu või reguleerida helitugevust? Intuitiivsed juhtnupud klapil ja sisseehitatud mikrofon muudavad selle võimalikuks ning enneolematult lihtsaks.
Nutiseadme äpp
Sennheiser Smart Control nutirakendus võimaldab Sul valida kolme erineva mürasummutuse reźiimi vahel ning sisseehitatud nutika TILE tehnoloogiaga leiad kõrvaklapid oma kodus või kontoris koheselt üles.
Tehnilised andmed
| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 45 × 18 × 18 cm |
| heli sagedusala | 6 – 22000 Hz |
| Takistus | 470 Ohm |
| Tundlikkus | 106 dB |
| Heli moonutus | <0,3% (1 kHz / 100 dBSPL) |
| Juhtmevabad kõrvaklapid (wireless) | Jah |
| Mikrofoniga kõrvaklapid (headset) | Jah |
| akustika | kinnist tüüpi, suletud tüüpi (closed-back) |
| Mürasummutus (noise canceling) | Jah |
| Mürasummutuse tehnoloogia | adaptiivne |
| Pehmenduste materjal | nahk |
| Heli sagedusala (mikrofon) | 50 – 10000 Hz |
| Kokkuklapitav disain | Ei |
| Seadistamine rakenduse abil | Jah |
| Valgustus | Ei |
| ühendusliidese tüüp | 3,5 mm, Bluetooth |
| aku kestvus kuni | 60 h |
| tootja | Sennheiser |
| liik | Suured kõrvaklapid, ülekõrvaklapid (over-ear) |
| värv | valge |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
Areaal on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 35 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 35 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm
