Nebula Capsule 3 D2425212 kaasaskantav DLP projektor 200lm, must
598,00 €
- Kirjeldus
- Tehnilised andmed
- Tarne
- Ettevõttest
Kirjeldus
Nebula Capsule 3 projitseerib DLP tehnoloogiaga 1920×1080 Full HD pilti 40-120 tolli suurusele ekraanile. 200 lm valgustugevusega seade sobib hämarate ruumide jaoks, lambi tööiga on 30 000 tundi. Kompaktne 0,85 kg projektor töötab sisseehitatud akult 2,5 tundi järjest. Seadme 16:9 kuvasuhe tagab optimaalse pildiproportsiooni tänapäevaste videosisu jaoks.
Google TV operatsioonisüsteem annab otsese ligipääsu Netflix, Disney+ ja Apple TV rakendustelе. Chromecast toega saab sisu edastada nutitelefonist või tahvelarvutist. Google Assistant hääljuhtimise kaudu saab projektorit kontrollida häälkäskudega. HDR10 tugi parandab pildi kontrastsust ja värviedastust. Nebula Capsule 3 töötab Smart TV funktsioonidega, mis võimaldavab otsest internetiühendust ilma lisaseadmeteta.
Sisseehitatud 8W helisüsteem kasutab Dolby Audio tehnoloogiat. Bluetooth 5.1 ühendus võimaldab heli edastada juhtmevabalt kõrvaklappidesse või välishõlariitesse. Otsese heliühenduse jaoks on kõrvaklappide väljund. Bluetooth ühenduvus toetab ka muude heliseadmete ühendamist projektoriga.
Ühenduste hulka kuuluvad üks HDMI port, USB-C ja üks USB-A liides ning LAN võrguliides RJ45 pistiku kaudu. Wi-Fi tugi tagab internetiühenduse juhtmevaba võrguühenduse jaoks. Automaatne fookus, nurgakorrektsioon ja tasandamine seadistavad Nebula Capsule 3 käsitsi reguleerimiseta. Kaugjuhtimispulti pole komplektis tänu nutikale juhtimissüsteemile. Akutoitega seade saab tööd jätkata kuni 2,5 tundi ilma välise toiteühenduseta, mis muudab selle täielikult kaasaskantavaks kodukinolahenduseks.
Tehnilised andmed
| Kaal | 0,85 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 7,8 × 7,8 × 16 cm |
| Tüüp | DLP |
| Lähikuva projektor | Ei |
| Kuvatava ala suurus | 40 kuni 120 " |
| Tegelik resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Valgustugevus | 200 lm |
| Lambi tööiga (tavarežiim) | 30000 h |
| Kaugjuhtimispult | Ei |
| Automaatne nurgakorrektsioon | Jah |
| Automaatne fookus | Jah |
| Automaatne tasandamine | Jah |
| ekraani resolutsioon | 1920×1080 Full HD |
| Smart TV | Jah |
| Netflix | Jah |
| Disney+ | Jah |
| Apple TV | Jah |
| HbbTV | Ei |
| Voogedastamise formaat | Chromecast |
| Hääljuhtimise tugi | Google Assistant |
| HDR | Jah |
| pildiparanduse süsteemid | HDR10 |
| Heli võimsus (RMS) | 8 W |
| Helitehnoloogiad | Dolby Audio |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| 3,5 mm heli sisend | Ei |
| Apple AirPlay 2 | Ei |
| ARC - heli tagastuskanal | Ei |
| Bluetooth (liidesed) | Jah |
| HDMI | 1 tk |
| Kõrvaklappide väljund | Jah |
| LAN (võrguliides, RJ45) | Jah |
| Micro HDMI | Ei |
| NFC | Ei |
| Optiline väljund | Ei |
| USB-A | Ei |
| USB-C | Jah |
| USB-A (liidesed) | 1 tk |
| USB-C (liidesed) | 1 tk |
| Wi-Fi | Jah |
| tootja | Nebula |
| värv | must |
| operatsioonisüsteem | Google TV |
| Toide | aku |
| Aku tööaeg kuni | 2,5 h |
Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel.
Laos olevate toodete tarne toimub orienteeruvalt kuni 7 tööpäeva jooksul ning anname teile e-kirjaga teada kohe, kui pakk on teele pandud.
Kui toode ei ole hetkel laos, saadame tarneinfo ja eeldatava tarneaja pärast tellimuse kinnitamist. Sellisel juhul on eeldatav tarneaeg orienteeruvalt 5-10 tööpäeva.
Tarneajad on hinnangulised ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Info lõpliku tarnekuupäeva kohta saadame peale tellimuse kinnitamist.
Küsimuste korral saatke kiri e-posti aadressil info@areaal.ee või kirjutage kodulehe vestlusaknasse.
SmartPosti pakiautomaat: 2.99€
Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiab lisainfot: SmartPosti teeninduspunktid
Kulleriga kojuvedu: alates 5.99€
Kuller toimetab kauba välisukseni. Kauba kohale toimetamise hind sõltub kauba üldkaalust:
| Tellimuse kaal | ≥0 kg | ≥10 kg | ≥20 kg | ≥30 kg | ≥100 kg |
|---|---|---|---|---|---|
| Standardhind | 5,99€ | 8,99€ | 16,99€ | 22,99€ | 39,99€ |
Areaal on e-pood, mis tegutseb alates 2021. aastast. Tänaseks oleme täitnud üle 35 000 tellimuse.
Perioodil 01.01.2025 – 31.12.2025 külastas meie veebilehte 208 000 unikaalset kasutajat, kes tegid kokku üle 450 000 külastuse.

Pakume klientidele laia valikut tooteid erinevates kategooriates, sealhulgas telerid ja audiotehnika, kodumasinad, köögitehnika, ilu- ja tervisetooted ning meelelahutuselektroonika.
Teeme koostööd turustajate, tootjate ja Euroopa suurimate ladudega, et pakkuda klientidele laia tootevalikut konkurentsivõimeliste hindadega.
Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.
Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.
Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.
- ✓ Täitnud üle 35 000 tellimuse alates 2021. aastast
- ✓ Teenindame kliente üle kogu Eesti
- ✓ Tuntud brändide edasimüüja – Samsung, LG, Philips, Sony jpm
