Pulssoksümeetrid

Pakume kvaliteetseid Beureri pulssoksümeetreid. Meie sortimendis on mitmesuguseid mudeleid, mis on loodud teie vere hapnikutaseme ja südame löögisageduse täpseks ja usaldusväärseks lugemiseks olenemata sellest, kas olete kodus või liikvel.

Beureri pulssoksümeetrid
Beurer on tervise ja heaolu maailmas usaldusväärne kaubamärk ning selle pulssoksümeetrid on tuntud oma kvaliteedi ja täpsuse poolest. Meie Beureri pulssoksümeetrite sortiment sisaldab erinevaid mudeleid, mis on loodud vastama erinevatele vajadustele ja eelistustele. Ükskõik, kas eelistate sõrmeotsa oksümeetrit või randmeoksümeetrit, põhimudelit või täiustatud funktsioonidega mudelit, meil on teile ideaalne Beureri pulssoksümeeter.

Beureri pulssoksümeetrite eelised
Pulssoksümeetrid on olulised vahendid vere hapnikusisalduse ja südame löögisageduse jälgimiseks, eriti hingamisteede või südame-veresoonkonna haigustega inimestele. Beureri pulssoksümeetrid tagavad täpsed ja usaldusväärsed näidud, võimaldades teil jälgida oma tervist mugavalt kodus. Neid on lihtne kasutada, kompaktsed ja kaasaskantavad, mistõttu on need ideaalsed kasutamiseks liikvel või reisil. Beureri pulssoksümeetriga saate olla kursis oma tervisega ja teha oma heaolu kohta teadlikke otsuseid.

Õige pulssoksümeetri valimine
Õige pulssoksümeetri valimine võib teie tervise jälgimise rutiini oluliselt paremaks muuta. Seetõttu pakume erinevaid Beureri pulssoksümeetrite mudeleid, mis vastavad erinevatele vajadustele ja eelistustele. Ükskõik, kas eelistate põhimudelit või täiustatud funktsioonidega mudelit, nagu Bluetooth-ühenduvus ja andmete jälgimine, meil on teile sobiv pulssoksümeeter. Meie töötajad on alati valmis aitama teil valida õige oksümeetri, mis vastab teie vajadustele.

Loe edasi
Filter
 • Pulssoksümeeter Beurer PO35

  39,00 

  PO35

 • Beurer PO 45 pulssoksümeeter

  38,00 

  PO45

 • Pulssoksümeeter Beurer PO60BT Bluetooth

  44,00 

  PO60BT

 • Beurer PO 80 pulssoksümeeter

  79,00 

  PO80