Hambaharjad lastele

Kas otsite lõbusat ja tõhusat viisi kuidas oma lapsele hammaste pesemist tutvustada? Pakume selleks tippkvaliteediga kaubamärke nagu Philips, Braun, BabySonic ja Foreo, mis on toonud turule erinevaid hambaharju teie lapse hammaste tervist silmas pidades.

Elektrilised hambaharjad on suurepärane viis tagada, et teie laps saaks hambad iga kord põhjalikult puhastatud. Erinevalt manuaalsetest hambaharjadest kasutavad elektrilised hambaharjad võnkuvaid, pöörlevaid või pulseerivaid liigutusi, et eemaldada hambakattu ja vältida hambaaukude teket. Lisaks on laste elektrilistel hambaharjadel sageli lõbus disain ja funktsioonid, mis muudavad hambapesu lastele lõbusamaks.

Meie elektriliste hambaharjade kollektsioonis on valikud igas vanuses imikutest teismelisteni. Pakume elektrilisi hambaharju tippbrändidelt, millest igaühel on oma ainulaadsed omadused ja eelised.

Philips on kõrgeima reitinguga kaubamärk, mis on tuntud oma kvaliteetsete elektriliste hambaharjade poolest. Nende Sonicare for Kids hambahari on mõeldud 3-aastastele ja vanematele lastele koos lõbusate vahetatavate kleebistega, mis muudavad harja käepideme isikupäraseks. Sonicare for Kids hambaharjal on lapsesõbralik harjamise taimer, mis suurendab harjamisaega järk-järgult 90 päeva jooksul, et aidata teie lapsel tervislikke hambapesuharjumusi arendada.

Braun on veel üks populaarne kaubamärk, mis on tuntud oma täiustatud elektriliste hambaharjade poolest. Nende Oral-B Kidsi elektrilisel hambaharjal on ümmargune harjapea, mis on igemetele õrn ja mõeldud raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks. Hambaharjaga on kaasas rakendus Disney Magic Timer, mis julgustab lapsi hambaid pesema soovitatud kaks minutit, kuvades lõbusaid animatsioone ja auhindu.

BabySonic on bränd, mis pakub spetsiaalselt imikutele ja väikelastele mõeldud elektrilisi hambaharju. Nende BabySonicu hambaharjal on väike harjapea ja pehmed harjased, mis sobivad ideaalselt õrnade piimahammaste ja igemete puhastamiseks. Hambaharjal on õrn vibratsioon, mis aitab leevendada hambavalu ja edendada tervislikke suuhügieeni harjumusi juba noorest east peale.

Foreo on bränd, mis pakub suurematele lastele ja teismelistele mõeldud elektrilisi hambaharju. Nende Issa Mikro hambahari on valmistatud ülipehmete silikoonharjastega, mis on hammastele ja igemetele õrnad. Hambahari on lõbusa disainiga ja vahetatavate värvidega ning kaasas on harjapea, mis kestab kuni kuus kuud.

Lisaks erinevatele kaubamärkidele pakub meie laste elektriliste hambaharjade kollektsioon ka erinevaid funktsioone, nagu laetavad akud, mitu harjamisrežiimi ja veekindel disain. Paljudel hambaharjadel on ka täiendavad harjapead, mis muudab need kulutõhusaks lahenduseks teie lapse suu tervise säilitamiseks.

Kõik meie pakutavad elektrilised hambaharjad on hambaarstide poolt testitud ja heaks kiidetud, tagades, et need pakuvad teie lapsele ohutut ja tõhusat hambapesuviisi. Nende hambaharjadega võite olla kindel, et teie laps saab oma hammaste ja igemete eest parimat võimalikku hooldust.

Loe edasi
Filter
 • Philips HX6322/04 Sonicare For Kids Bluetooth elektriline hambahari

  41,50 

  HX6322/04

 • Philips HX6352/42 Sonicare For Kids elektriline hambahari

  42,00 

  HX6352/42

 • Braun Oral-B Vitality PRO Kids, Spiderman – Elektriline hambahari + vutlar

  35,99 

  D103SPIDERMAN.TC

 • Beebi hambahari BabySonic Brush-Baby 0-3 a.

  17,00 

  BABYSONIC

 • Elektriline hambahari Braun Oral-B Smart Teen, SMARTTEEN

  59,00 

  SMARTTEEN

 • Elektriline hambahari Braun Oral-B Star Wars + vutlar, D100STARWARSTRAVEL

  23,00 

  D100STARWARSTRAVEL

 • Foreo ISSA kids, roosa, ISSAKIDSROSE

  99,00 

  ISSAKIDSROSE

 • Foreo ISSA kids, sinine – Elektriline lastehambahari, ISSAKIDSBLUE

  99,00 

  ISSAKIDSBLUE