Alkomeetrid

Alkomeetrid: täpne ja usaldusväärne mõõtmine Alcoscaniga.

Pakume laia valikut kvaliteetseid Alcoscani alkomeetreid. Nende täpsete ja töökindlate seadmetega saate tagada vastutustundliku alkoholitarbimise ja teha teadlikke otsuseid oma heaolu kohta.

Täpsed alkoholisisalduse mõõtmised Alcoscaniga

Alcoscani alkomeetrid on varustatud täiustatud anduritehnoloogiaga, mis tagab täpse ja usaldusväärse alkoholitaseme mõõtmise. Olenemata sellest, kas teil on vaja testida oma vere alkoholisisaldust (BAC) isiklikuks kasutamiseks, ametialastel eesmärkidel või õigusnormidele vastavuse tagamiseks, annavad Alcoscani seadmed täpseid tulemusi, mida võite usaldada. Kiire ja lihtsa hingetõmbe- või süljeproovi abil saate näidu, mis aitab teil alkoholitarbimist mõõta ja vastutustundlikult käituda.

Kasutajasõbralik ja mugav disain

Alcoscani alkomeetrid on loodud kasutaja mugavust silmas pidades. Seadmetel on intuitiivsed liidesed ja arusaadavad juhtnupud, mis tagavad probleemideta töö igasuguse taustaga kasutajatele. Kompaktne disain võimaldab hõlpsat transportimist, muutes selle sobivaks isiklikuks kasutamiseks, pidudeks või igas olukorras, kus võib esineda alkoholitarbimist. Alcoscaniga võite olla rahulikud, teades, et täpne alkoholisisalduse mõõtmine on alati käeulatuses.

Alcoscani töökindlus

Alkomeetri usaldusväärsus on ülimalt tähtis. Alcoscan on usaldusväärne kaubamärk, millel on kõrgekvaliteediliste alkomeetrite tootja maine. Nende pühendumine täpsusele, täpsusele ja vastupidavusele tagab, et saate järjepidevate ja usaldusväärsete tulemuste saamiseks nende seadmetele loota. Alcoscani alkomeetrid läbivad range testimise ja kvaliteedikontrolli, et need vastaksid tööstusharu kõrgeimatele standarditele, pakkudes teile vajalikku kindlustunnet.

Vastutustundlike alkoholiharjumuste propageerimine

Vastutustundlik alkoholi tarbimine on isikliku turvalisuse ja teiste heaolu jaoks hädavajalik. Alcoscani alkomeetrid on väärtuslikud vahendid vastutustundlike harjumuste edendamisel. Alcoscani seadet kasutades saate jälgida oma alkoholitarbimist, mõista selle mõju kehale ja teha teadlikke otsuseid autojuhtimise, masinate käsitsemise või mis tahes tegevuse kohta, mida alkoholisisaldus võib ohustada.

Valige oma alkoholitestimise vajaduste jaoks Alcoscan

Alkoholitaseme täpseks mõõtmiseks alkomeetri valimisel on Alcoscan kaubamärk, millele võite loota. Tänu oma pühendumusele kvaliteedis, täpsuses ja kasutajasõbralikus disainis pakuvad Alcoscani alkomeetrid ideaalset lahendust üksikisikutele, professionaalidele ja ettevõtetele, kes otsivad usaldusväärseid alkoholitestimise seadmeid. Ükskõik, kas vajate alkomeetrit isiklikuks kasutamiseks või vajate usaldusväärset tööriista professionaalseks otstarbeks, pakub meie e-pood mitmesuguseid Alcoscani tooteid, mis vastavad teie vajadustele.

Loe edasi
Filter
 • Alcoscan Style X, hall – Alkomeeter, ALSTYLEX

  197,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 65,67 

  ALSTYLEX

 • Alkomeeter Alcoscan 2700, AL2700

  47,50 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,83 

  AL2700

 • Alkomeeter Alcoscan 5200 Secret, AL5200

  98,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 32,67 

  AL5200

 • Alkomeeter Alcoscan Galaxy, ALGALAXY

  133,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 44,33 

  ALGALAXY

 • Alkomeeter Rovico Alcoscan®007 (klass A), AL007

  234,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 78,00 

  AL007